sobota, 1 września 2012

211. Pierwszy taniec...

... ja w ogóle nie mam pomysłu na piosenkę. Z tańcem będziemy improwizować, żadne szkoły tańca ani nic, ale do czego tu tańczyć?
Wszelkie propozycje mile widziane :)

8 komentarzy:

 1. Czerwone Paznokcie1 września 2012 18:58

  jak ja mojego R wreszcie kiedyś zaciągnę do urzedu, to mam już MÓJ typ na pierwszy taniec Naszą ulubioną piosenkę :))
  ale Wy musicie sami zdecydować co lubicie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że nie wybierzecie "Pierwszej miłości" Czerwonych Gitar (albo to śpiewał solo Krajewski, albo Klenczon, nie pamiętam).

  Mój Brat z bratową, gdy zasugerowali im taniec do ulubionej piosenki, stwierdzili, że ciężko będzie zatańczyć (i to na weselu, bo atmosfera inna) do O.N.A. "Będę żyła", he he. Ostatecznie wybrali "Kołysankę" Farby.

  A myśleliście może o czymś takim?

  http://www.youtube.com/watch?v=8o9lOCh_XvI (proszę nie wydawać opinii już po kilku sekundach; oni się rozkręcają, he he, serio, obejrzyj do końca; dla wybrania innych wariacji lub mniej zaawansowanych wersji, poszukaj na YT wyrażenia zawartego w tytule tego filmiku)

  :D :D :D :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe... widziałam już to. Kochana, YT to ja wzdłuż, wszerz i w poprzek przekopałam. Podobnie jak Twój brat nasze ulubione piosenki nie nadają się trochę na pierwszy taniec. Ale coś tam znajdziemy i zatańczymy tzw. free style :)

   Usuń
 3. a może "Unchained melody". Byłem na weselu, gdzie to się sprawdziło aż za dobrze, bo prawie łza mi poleciała po mym licu! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze możecie pobujać się w ciszy... :)
  Ewentualnie, muszę przyznać, że mnie bardzo się podobał taniec mojej Siostry... ale on wymagał nauki. To było takie połączenie kilku piosenek i różnych kroków :) bardzo zabawną choreografię mieli :)


  P.S. Kombinuj kombinuj :) gdybyśmy stale nie kombinowali - stalibyśmy w miejscu.. :) powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo bujać się możemy zawsze - fakt :) Będzie co ma być. Chyba mamy faworyta :) Choreografii to my nie chcemy. Będzie freestyle :)

   Usuń