niedziela, 13 maja 2012

176.

Wstałam dziś z uśmiechem na twarzy o 6.30. Pewnie przez to, że wczoraj, po całym dniu nic nie robienia, poszłam spać o 21.30. R. w pracy, to co miałam sama siedzieć. Dawno się tak nie opierdalałam. Przewalałam się z kąta w kąt i przełączałam tylko kolejne odcinki serialu albo zmieniałam filmy. Ale to może dobrze. Widać było mi to potrzebne. Czuję się dziś bardzo dobrze mimo tego chłodu i wiatru na dworze.
Jakaś taka pozytywna energia we mnie wstąpiła :) A ponieważ potrzebuję jej teraz dużo, to bardzo się z tego cieszę.
Dzisiaj mija rok od naszych zaręczyn :) Nie wiem w ogóle kiedy to się stało. Cały czas powtarzałam, że jeszcze tyle czasu do ślubu mam i ze spokojem sobie wszystko zdążę zrobić. I nagle zrobiła się połowa maja. Zostały mi raptem cztery miesiące. Trzeba się brać ostro do roboty. Ale nie martwcie się. Nie zrobię z tego bloga forum ślubnego ani poradnictwa. Mnie samą męczy ten temat więc Was oszczędzę :)

No i jeszcze wyróżnienie. Dostałam od Wiolki :) Za co oczywiście jestem bardzo wdzięczna. To moje pierwsze wyróżnienie. Cieszę się z tego bardzo. Znaczy, że jednak coś tam w tym moim blogu przyciąga uwagę. To dobrze. Dobrze, że nie jest to tylko pisanie dla pisania. Bo nie miało tak być.I tutaj lista blogów wyróżnionych przeze mnie. Kolejność przypadkowa...

Każdy z wyżej wymienionych blogów cenię i lubię za coś innego. Przede wszystkim za indywidualny charakter. Za prawdziwość (jest takie słowo?), swobodę i po prostu za to że jest. Mam nadzieję, że przyjmiecie wyróżnienie ode mnie. 
Piszcie dalej i pozwólcie mi się odwiedzać :) 

10 komentarzy:

 1. wow dziękuję! jest mi strasznie miło! i na mojej twarzy teraz jest uśmiech :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Devinette - dziękuję serdecznie, miło mi bardzo z ranka w poniedziałek! Ach... serotonina się wzniosła ponad poziom. Do tego świeża kofeina w żyłach. Można zaczynać nowy tydzień :).

  A czas leci... nie obejrzysz się a już będziesz obchodziła kolejne rocznice ślubu :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co :) A kofeina w żyłach i uśmiech na twarzy są gwarancją dobrego tygodnia.

   Usuń
 3. Lubię Twój blog i stąd to wyróżnienie... no i cała przyjemność po mojej stronie... :))

  OdpowiedzUsuń
 4. ;) ależ mi miło! Wywołałaś uśmiech na mojej twarzy, bo ja jakoś dziś się z pogodą jednoczę... jest mi szaro... dziękuję Ci :)

  I cieszę się, że nie zrobisz tutaj bloga ślubnego ;D jednak... uważam, że warto pytać :) może ktoś z doświadczeniem doradzi przy ewentualnych problemach :)

  Udanego dnia :)

  P.S. No i proszę :) pisałam Amishy, że listę byśmy stworzyli pokaźną :) z tymi żywiołami... a ja się na nędznych pięciu skupiłam ;p Kobieta! Kolejny żywioł... ;) super!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! :)
  Jak widać, kto rano wstaje, temu ... wiadomo :)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto rano wstaje ten jest potem cały dzień zmęczony :)

   Usuń