czwartek, 20 lutego 2014

361. Wizaż.

Chyba każda kobieta (a pewnie i nie jeden mężczyzna) wie o istnieniu TEGO forum.
Ja dowiedziałam się niedawno. No może nie... Wiedziałam, że istnieje, ale dopiero niedawno zaczęłam z niego częściej korzystać. Trzeba przyznać, że dużo przydatnych rzeczy można tu znaleźć. Recenzje kosmetyków, porady, wskazówki, pogaduszki o życiu i śmierci i takie tam inne.
Dzisiaj znalazłam dział wymianek, a ponieważ zrobiłam porządek w kosmetykach i chcę się pozbyć kilku rzeczy założyłam wątek. Nie spodziewałam się odzewu w zasadzie żadnego, bo kosmetyki  najwyższych lotów nie są (porównując się z innymi Wizażankami). Zaskoczyły mnie jednak dziewczyny, bo kilka rzeczy wymieniłam od ręki :)
Jeśli macie ochotę, to zapraszam TUTAJ! Może coś sobie wybierzecie :)


10 komentarzy:

 1. Lubię Wizaż :) Od stu lat znam, ale raczej się nie udzielam, wolę czytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam :) zajrzę :) jeśli chodzi o spodziewanie się... doszłam ostatnio do wniosku, że w takich sytuacjach jak Twoja, nie ma co się spodziewać, trzeba próbować :) nic się nie traci!


  P.S. Śmiem twierdzić, że Mężczyźni są nam potrzebni jeszcze w paru innych kwestiach niż tylko upraszczanie punktów widzenia ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zasadzie nic nie tracę. Oprócz czasu, bo jak się wkręciłam to trochę mi go przeleciało. Na szczęście już teraz wszystko pod kontrolą :)
   A mężczyźni oczywiście, że jeszcze w paru innych. To logiczne ;)

   Usuń
 3. Znam, ale w zasadzie czytuję tylko recenzje kosmetyków. Dobrze wiedzieć, że jest tam w ogóle ktoś chętny, żeby się powymieniać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jestem zaskoczona :) Ale może to przez to, że w jakimś innym świecie żyje :) Nie wpadłabym na pomysł, żeby się w internecie kosmetykami wymieniać. A można :)

   Usuń
 4. Super, ze o tym napisałaś, w sumie to nie wiedziałam, ze na tym forum coś takiego przejdzie :) a samaczasmi dostaje kosmetyki, których wiem, ze nie będę używać, a nie mam możliwości ich wymienienia,

  OdpowiedzUsuń
 5. stwierdzam że jestem totalnie zacofana! nie miałam pojęcia o istnieniu wizażu! :)

  OdpowiedzUsuń