piątek, 27 maja 2011

65.

Myślenie na temat przeniesienia bloga długo nie trwało. Dzień dziś jakiś taki ciężki, za nic konkretnego wziąć się nie mogę i grzebię w odmętach sieci z nadzieją, że coś ten mój dzień zmieni. Jednak nie jest tak dobry jak myślałam, że będzie.
Grzebiąc tak sobie znalazłam starego bloga tutaj. Kolczyki jakieś wystawiałam na sprzedaż, a jako, że już od dawna tego nie robię, po prostu z braku czasu, postanowiłam tu posprzątać trochę, odkurzyć, odświeżyć i zobaczyć co z tego wyniknie.
Mam nadzieję, że będziecie mnie tu chętnie odwiedzać. Będę też wdzięczna za jakiekolwiek sugestie jeśli Wam jakieś przyjdą do głowy, bo może coś nie czytelne jest, albo kolory nie odpowiadają, albo coś tam jeszcze innego nie pozwala dobrze się tu u mnie czuć.
Wszystko będzie się jeszcze zmieniać i kształtować.

Póki co pozdrawiam z mojego nowego miejsca :)

7 komentarzy:

 1. Mi się troszkę ciężko czyta czcionkę, to chyba przez kursywę? Ale można się przyzwyczaić chyba. Za to tło podoba mi się baaardzo.
  lucciola

  OdpowiedzUsuń
 2. witam na blogspocie ;-)


  ikea

  OdpowiedzUsuń
 3. to melduję się :)

  OdpowiedzUsuń
 4. faktycznie, czcionka nieczytelna i męczy oko.
  poza tym jestem na tak, blog.pl jest daleko w tyle i ja go już dawno przestałam lubić :) powodzenia w nowym miejscu. mail niebawem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. -> wszyscy :)
  Ale marudzicie z tą czcionką... Już zmieniłam. Mam nadzieję, że teraz już OK. Dziękuję za opinie i cieszę się, że tu ze mną jesteście.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń